İade Koşulları

İade ve Değişim
Tüketici Kanunu'na göre, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" ürünü teslim aldığınız ilk 7 (yedi) iş günü içerisinde geçerlidir. Spordukkan.com  olarak bu süreyi 15 (onbeş) güne çıkararak ücretsiz değişim ve iade imkanı sunarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak istiyoruz.
 
Buna ek olarak, üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü yine teslim tarihinden itibaren 30 (otuz) gün içerisinde iade edebilirsiniz.
 
Ürün Değişimi İçin İzlenmesi Gereken Adımlar:
1.Değişimi istenilen ürünün değişim koşullarına uygun olarak hazırlanması:
 
Ürünler etiket ve bilgilendirme yapışkanları çıkarılmadan ve ürüne zarar vermeden denenmiş olmalıdır.
 
Ürünlerin, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleri ile birlikte eksiksiz bir şekilde, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış ve yeniden satılabilir durumda olması gerekmektedir.
Orijinal kutu üzerine kargo etiket yapıştırılmaması yada koli bandı ile bantlama işlemi uygulanmamsını rica ederiz.Aksi halde iade yada değişim işleminiz gerçekleştirilmeyecektir.
 
Ürün, teslim alındığı haliyle orijinal ambalajında ve orijinal faturası ile gönderime hazırlanmalıdır.
 
İade sebebinizin yazılı olduğu açıklayıcı bir not.
 
Kurumlara kesilen faturalı ürünlerin değişiminde ürünlerin, kurumun düzenlemiş olduğu, 'Ürün Birim Fiyatı+KDV' şeklinde kesilmiş 'İade Faturası' ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir
 
Değişime uygun olarak hazırlanan ürünlerin faturası ile birlikte  Spor Dükkan  ödemeli olarak   Sürat Kargo  aracılığı ile gönderilmesi gerekmektedir.  Sürat Kargo dışında bir kargo firması ile yapılan gönderimlerde Spor Dükkan  kargo ücretini ödemekten muaftır.
 
 
Değişim ve İade işlemi için gönderilecek tüm ürünler Merkez Platin 1 Av Malzemeleri ve Yem Ürünleri adresine gönderilmesi gerekmektedir. Merkez adresi  dışında mağazalara gönderilen iade ve değişim işlemleri dikkate  alınmayacaktır